[metaslider id=”8383″]

چاپ عکس روی کریستال

همیشه قرار نیست هدیه های گران بخریم!

انتخاب هدیه یکی از معضل هایی است که موقع خرید هدیه تولد، هدیه ولنتاین، هدیه ازدواج و خلاصه خرید هر هدیه مناسب و خاص بهش بر می خوریم.

بدنبال هدیه های باارزش و شیک و ماندگار هستید!

چه هدیه خاصی می تونه کسی که دوستش داریم را خوشحال کند؟

چرا چاپ روی کریستال؟!!!

کریستال را میتوان به عنوان یکی از بهترین محصولات دکوری چاپ نو انتخاب کرد.زیبایی این محصولات به حدی است که می توان آن را در کنار هر وسیله تزئینی دیگری قرار داد و در هر جایگاهی فریبنده و زیبا است.کریستال را همگان می پسندند و گزینه بسیار مناسبی برای هدیه می باشد.

این تندیس ها از جنس کریستال با کیفیت، بدون حباب و زائده می باشد.

کریستال به علت زیبایی و درخشندگی بالایی که دارد به عنوان یک شیء لوکس و بیشتر لوازم تزئینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر ویژگی های این تندیس های کریستالی طراحی ساده و زیبای آن است که به شکلی زیبا و سخاوتمندانه با قدرت نفوذ پذیری بالا تبدیل می کند.

برش بسیار ریز، لبه ها و گوشه ها را بسیار صیقلی نموده است که احساس دلپذیری را به شما می رساند.

اگر به دنبال یک هدیه زیبا و منحصر بفرد هستید لطفا دریغ نکنید!!!

این هدیه دوست داشتنی ممکن است به شیرینی طعم یک شکلات یا بوی خوش  گل رز را نداشته باشد، اما ما میتوانیم تضمین کنیم محصول ما برای نگهداری، نه نیاز به آب دارد و نه انرژی، و مدت زیادی طول میکشد تا خراب شود، حتی به اندازه طول عمر یک انسان!!!

کریستال ما هدیه ای عالی برای یادآوری خاطرات با زیبایی و ظرافتی کلاسیک است.

تصویری که دوست دارید را برای ما ارسال کنید و بقیه را به ما بسپارید.

این هدیه دوست داشتنی به همراه یک جعبه زیبا با پارچه داخلی از جنس ساتن است که آن را به عنوان یک هدیه، کاملا ارزشمند میکند و شما را از کادو پیچ کردن بی نیاز میکند.

مطمئن باشید هنگام دادن هدیه تولد، روز ولنتاین، عروسی، فارق التحصیلی، روز مادر، روز پدر ، یادبود و یا هدیه سالگرد ازدواج لبخند را به صورت کسی که دوستش دارید می رسانید.

اگر به دنبال یک هدیه زیبا و منحصر بفرد هستید لطفا دریغ نکنید!!!

مشاهده کریستال ها